ג'קסונוויל פלורידה או מיאמי?

לא מעט אזורים ברחבי העולם הפכו עבור משקיעים רבים כאפיק השקעה מעולה, כזה הניתן להנות מתשואה יחסית גובהה ובלא מעט פעמים גם להנות מהביקור בו. האזורים שהפכו לשכיחים בעולם נמנים בין גרמניה, אנגליה, ארצות הברית, קפריסין ואפילו יוון. אך בכל הקשור להשקעות נדל"ן שהן לא רק בעלות תשואה, לא נמצאות באירופה אלא עם יופי אחר ומשתנה ללא הפסקה, הבחירה היא כמובן באזור כמו ארצות הברית ואם כבר ארצות הברית אז כמובן שמדינת פלורידה. במדינת פלורידה ישנם כמה ערים מיוחדות, גם עבור השקעה וגם בכדי להנות אבל השמות החמים של התקופה האחרונה הם ללא ספקים, ג'קסונוויל פלורידה ומיאמי.

השקעות במיאמי

עיר התיירות או "השער לארצות הברית" הינה העיר מיאמי ולה כ24 קילומטרים של רצועת חוף מדהימה, יש בה סצנת בילויים מעולה ומושכת אליה מיליוני תיירים בשנה. יחד עם כמויות התיירים העיר שמונה 2.4 מיליון תושבים יש מגוון של אפשרויות נדל"ן להשקעה, החל מדירות קרקע, דירות בניין(קאנדוס) ודירות קומפלקסים משפחתיים. המחירים בעיר הזו משתנים ויכולים להתחיל מ250 אלף דולר לדירת קרקע בעלת 4-5 חדרים, אך גם יכולים להיות גבוהים יותר בהתאם לשכונה ולסוג הנכס. עם זאת גם דירות הקאנדוס שנחשבות לפופולריות מתחילות ב150 אלף דולר לדירת 2 חדרים ועד ל400 ו650 אלף דולר לדירה בעלת 3-2 חדרים.
הגמישות והאפשרויות הרבות בעיר הבלתי נגמרת של פלורידה הם מה שהופכים אותה לכל כך מושכת ואטרקטיבית בעיני משקיעים רבים.

השקעות בג'קסונוויל

אחת מהערים הגדולות מבין מדינות ארצות הברית והיא משתרעת על פני 2256 ק"מ, יש בה מרכזים רבים של כלכלה וצבא, החל משדות תעופה ועד למרכזי הייטק ושני בסיסים. כל אלו מציבים את העיר ג'קסונוויל כאחת המדינות המועדפות להשקעה גם כן ומראה על יציבות כלכלית, הן של השוכרים וגם של העיר עצמה.
מחירי הדירות בנות 2-3 חדרים בדירות קומפלקסים/דירות בניין באזור לא מרכזי בעיר, נעים בין 230 אלף דולר לעד 280 וגם 300 אלף דולר. אך יש לזכור כי תשואת הדירות בעיר נעה בין 8.5% עד ל12 אחוזים בשנה.