האם יש הבדל בתן ביס בין מסעדות בשריות לחלביות?

לא מעט מהמסעדות בישראל עוברות בשנים האחרונות לכשרות במסעדה שלהם, אפשר לראות זאת החל מהתמודדים לשעבר בתוכניות הריאלטי שפתחו לא מעט מסעדות כשרות אך גם אפשר לראות לא מעט מהשפים הבכירים בישראל שעושים צעד שכזה. כיום טרנד הכשרות הופך להיות פופלרי יותר ויותר עם השנים ואליו מצטרפים גם רשתות אוכל מהיר ורשתות בתי קפה כאלו ואחרות, ויחד עם זאת הדבר מייצר גם הבדלים כאשר אתם מזמינים אוכל. אם נהיה יותר מדויקים ישנה כמה הבדלים שעליהם ננסה לעמוד במאמר הבא, אז רגע לפני ששלפתם את הפלאפון ומצאתם את האפליקציה הנה כמה הבדלים שיש בין מסעדה חלבית כשרה לבין בשרית כשרה בתן ביס כמו https://g.page/r/CVqBKSqSgQ32EAE.

היצע ומיקום

כמו שציינו רשתות אוכל רבות מחזיקות במגוון סניפים כשרים ברחבי הארץ, תוכלו למצוא אותם החל מאילת שבדרום ועד לקריית שמונה שבצפון. אבל כאשר אנו עוסקים באפליקציה טן ביס ההבדל הוא בעיקר במיקום של הרשתות וההיצע שתוכלו להנות ממנו. כאשר באזור השפלה תוכלו להנות מהיצע 2 עד 3 מסעדות בשריות כשרות, אשר ממוקמות באזור ראשון לציון או נאמר שניצל תל אביב. באזור מרכז הארץ תוכלו להנות מעוד ארבעה מסעדות כאלו ועוד אחת באזור פתח תקווה. מנגד כאשר אנו מדברים על מסעדות חלביות כשרות בטן ביס, ההיצע דווקא גדל ובאזורים כמו פתח תקווה, בני ברק, תל אביב וראשון לציון תוכלו למצוא מעל ל20 מסעדות שונות לבחירתכם.

זמנים וכשרות

הכשרות אינה חלה רק על אופן ההכנה של האוכל או בהקפדה של משגיח הכשרות, אלא גם בשעות הפעילות של המסעדה שלא פעם מוגבלים עם כניסת שבת או יציאת שבת. על כן במרבית המקרים עלול היצע הבחירה בטן ביס להצטמצם להבדיל מהיצע של מסעדות שאינן כשרות ועובדות גם בימי שישי ושבת. אחד הגורמים לכך הוא היכולת של המסעדה להתארגן מצאת שבת עד לכדי מתכונת של משמרת מלאה ולהפך כאשר מדובר במתוכנת של שישי, שבמרבית המקרים גם נחשבת ללחוצה יותר. כך או כך זמנים אלו ישפיעו על אופי ההזמנה שלכם ואם אינכם שומרים שבת ומחפשים אחר מנות כשרות, תוכלו למצוא זאת בשאר המסעדות השונות והמגוונות שמוצעות באפליקציה ובאתר.